Kontroly jako v Sedmém dílu Harryho Pottera?

29. března 2013 v 18:45 | Kate Clevellynová |  Novinky od nás

Kontroly studentů- Proč?-Upozornění: Pokud už o tom nechcete ani slyšet, nerozklikávejte.Spousty studentů Hrádku nyní žije v obavách a úzkosti. Nikomu už se tam nedá věřit. Neví se, kdo co řekl nebo neřekl, zda to byl on, či někdo kdo se naboural na jeho profil. Viník, který byl odhalen Hradní Radou byl potrestán vyloučením na 9 měsíců. Jenže dnes se opět opakoval včerejší scénář. K poledni se někdo opět naboural havraspárské studentce Francis Amber Blackové do jejího hrádkovského profilu. Prozatímní obviněná ze Zmijozelské koleje Sheila Dranger je však potrestána a vyloučena. Je snad nějaká skupina lidí, která se spikla proti hrádku?
Celá situace se počíná řešit včerejším večerem, kdy je nahlášeno nabourání se do profilu jedné z havraspárských studentek. Hradní Rada v čele s Kleopatrou Blood Makedonskou náležitě a důkladně pátrá po viníkovi, přičemž zjistí, že někdo (pravděpodobně potrestaná) se naboural i do hradního profilu profesorky POKT pro 1. ročník lewiskyy (která mimochodem slaví dnes narozeniny, takže ještě jednou všechno nejlepší) a vymyslel falešnou soutěž o 1000 bodů pro kolej, která správně vyplní kvíz.
Sheila navíc ještě před svým trestným činem napsala do Ředitelny, že na seminář, který posílala Ally o schválení do Ředitelny (Semináře), čeká už 4 dny! Jakmile se nabourala do lewisčina profilu, odpověděla sama sobě, že si myslí, že se to nikde neprobírá a jakožto "profesorka" si to schválila. Vše se stalo v době, kdy se měla nabourat. Pokud se ovšem mýlím, tak se omlouvám, ale přišlo mi to jako logické.
Ovšem hned na to, se všichni hradníci začali kontrolovat pomocí otázek, na nichž odpovědi věděli jen oni. A jelikož dnes ráno hackeři opět udeřili, radím vám- Řekněte všem otázku, na kterou se vás mají ptát. Nejlépe nějakou osobní, kterou jste si sdělovali ještě před úderem těchto hackerů. Vyvarujete se tak nepříjemnostem a je to jistější. Třeba o mě si všichni myslí, zvláště v hostince, že jsem Kate Binns (kterou také jistě znáte) a ihned se mě ptají.
Každopádně se těmito událostmi na Hrádku nenervujte. Ověřte si totožnost osůbky, s kterou se bavíte a normálně se bavte. Nerozvádějte dál rozhovor na toto téma, pokud byť jen jeden z vás nechce. A pokud to chcete řešit oba, raději ne otevřeně, ale například na Skypu nebo Facebooku, příp. e-mailu.
Tímto se s Vámi loučím :)
Kate Clevellynová

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gitty Gitty | 1. dubna 2013 v 16:51 | Reagovat

Kate, hezký článek :))
Zdravím ze Zmijozelu :)

2 Kate Clevellynová Kate Clevellynová | 1. dubna 2013 v 17:23 | Reagovat

[1]: Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama